درب آکاردئونی

حفاظ پنجره

حفاظ شاخ گوزنی

فروشگاه ویژه مدارس

قوانین و مقرارت
قوانین و مقرارت

قوانین، شرایط و مقررات فروشگاه اینترنتی اس کول مارت

به اطلاع تمامی بازدیدکنندگان و مشتریان فروشگاه اینترنتی اس کول مارت می رساند که استفاده از کالاها و خدمات این فروشگاه منوط به قبول شرایط ذکر شده در ذیل می باشد:

شرایط و مقررات فروشگاه اینترنتی اس کول مارت

۱- در هنگام خرید کالا و خدمات در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد. ) توضیح اینکه کالاها فرصت تست 24 ساعته خواهند داشت و کالاهای معیوب در این بازه زمانی قابلیت مرجوع و تعویض خواهند داشت (

۲- فروشگاه اینترنتی اس کول مارت واسطه ای است، بین شرکت های عرضه کننده کالا و مشتریان و قیمت محصولات بر مبنای قیمت گذاری شرکت های عرضه کننده کالا و شرایط عمومی بازار می باشد.

۳- خدمات پس از فروش و گارانتی بر عهده شرکت های تولید کننده و واردکننده کالا می باشد. فروشگاه اینترنتی اس کول مارت در قبال خدمات پس از فروش و گارانتی کالاها مسئولیتی را تقبل نمی کند.

۴- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات کالاها از کاتالوگ های ارائه شده توسط شرکت های عرضه کننده کالا و سایت های معتبر تامین شده است، لذا فروشگاه فروشگاه اینترنتی اس کول مارت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی احتمالی را عهده دار نخواهد بود به همین دلیل در صورتی که اطلاعات غیر صحیحی در سایت مشاهده نمودید حتما قبل از خرید آن را با ما درمیان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

۵فروشگاه اینترنتی اس کول مارت هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می تواند از عواملی خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه باشند (همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت افزاری و مسائل مخابراتی و ) را نمی پذیرد.

۶فروشگاه اینترنتی اس کول مارت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت هایی که ارتباط با آنها به واسطه آگهی و یا لینک فروشگاه اینترنتی اس کول مارت شکل می گیرد را نمی پذیرد.

۷- کلیه هزینه های ارسال از محل استقرار فروشگاه اینترنتی اس کول مارت تا محل تحویل کالا به دست مشتری به عهده خریدار خواهد بود.

۸- فروشگاه اینترنتی اس کول مارت هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد، سرویس های سایت همانگونه که هست ارائه می شود و فروشگاه اینترنتی اس کول مارت تحت هیچ شرایطی تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابرات و غیره باشد بر عهده ندارد.

۹فروشگاه اینترنتی اس کول مارت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا متعهد است از حریم خصوصی کاربران محافظت نماید.

۱۰- کابران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند، بدیهی است در صورد ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

۱۱در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت اس کول مارت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه اینترنتی اس کول مارت محفوظ است. اس کول مارت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت اس کول مارت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

۱۲- کاربرانی که جهت خرید کالا از درگاه های پرداخت آنلاین استفاده می نمایند به این نکته دقت داشته باشند، به دلیل نوسانات شدید قیمت، یا عدم موجودی کالا پس از سفارش، وجه پرداختی آنان طی ۷۲ ساعت به حساب آن ها عودت داده خواهد شد لذا فروشگاه اینترنتی اس کول مارت هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص که عودت پول کمتر از زمان تعیین شده باشد را متقبل نخواهد شد.

 تاریخ ایجاد : 1398/05/27

آخرین تاریخ مشاهده صفحه : 1401/12/28

آخرین تاریخ به روز رسانی : 1398/05/27

تعداد دفعات مشاهده : 1502

اسکول مارت (SchoolMart.ir) اولین فروشگاه اینترنتی ویژه مدارس که با همکاری تعدادی از مدیران و معلمان آموزش و پرورش ، مهندسین سخت افزار و نرم افزار و مهندسین عمران با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در مدارس راه اندازی شده است . یکی از ویژگی های انحصاری این مجموعه حضور 30 سال کار در مدارس به عنوان مجری می باشد لذا با شناخت و آگاهی کامل از نیازها و توانایی های معلمان ، فضای فیزیکی و امکانات مدارس با اعزام کارشناسان به مدارس بهترین ، کم هزینه ترین و کاربردی ترین امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری ، خدمات آموزشی و هم چنین ارزیابی فضای فیزیکی مدرسه را به شما پیشنهاد خواهند داد .

طراحی شده توسط گروه مهندسین رایان :09369109059