درب آکاردئونی

حفاظ پنجره

حفاظ شاخ گوزنی

فروشگاه ویژه مدارس

مزایای خرید از schoolmart
مزایای خرید از schoolmart

1- قیمت مناسب
- سعی شده است تا کلیه قیمتهای کالاهای این سایت به صورت رقابتی و مناسب در اختیار مدارس قرار گیرد .
2- پشتیبانی سریع و در دسترس
- کلیه امکانات نصبی و وسایل هوشمند شما تحت پشتیبانی مهندسین ما قرار دارد و در صورت نیاز می توانید از مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش در اسرع وقت بهرهمند شوید .
3- ارائه خدمات مشاوره خرید
- توصیه می کنیم قبل از هر گونه خریدی از خدمات مشاوره ای ما جهت امکانات ، مشخصات فنی ، برند با توجه به نیازخود استفاده نمائید.
4- برگشت مبلغی از هر خرید بصورت اعتبار در حساب کاربری
- به صد نفر اول افرادی که در سایت اقدام به ثبت نام نمایند معادل هفتاد وپنج صدم درصد تخفیف از کل خرید به صورت اعتبار در حساب کاربری آنان شارژ خواهد شد . سایر اعضا نیز معادل بیست و پنج صدم درصد تخفیف از کل خرید به صورت اعتبار در حساب کاربری آنان شارژ خواهد شد .
5- ارائه خدمات ویژه به مشتریان ثابت
- به مشتریان ثابت که در طول یک فصل از این سایت اقدام به خرید نمانید خدمات ویژه ای از قبیل برگزاری آزمونهای آن لاین برای دانش آموزان ، اولیا و همکاران ، طراحی وب سایت برای مدرسه و...
6- پیگیری خدمات گارانتی
- ما آمادگی داریم تا کالاهای دارای گارانتی شما در صورت نیاز به پیگیری و رفع عیب تحویل و اقدامات لازم را انجام دهیم .


تاریخ ایجاد : 1396/09/25

آخرین تاریخ مشاهده صفحه : 1401/07/03

آخرین تاریخ به روز رسانی : 1396/09/25

تعداد دفعات مشاهده : 1259

اسکول مارت (SchoolMart.ir) اولین فروشگاه اینترنتی ویژه مدارس که با همکاری تعدادی از مدیران و معلمان آموزش و پرورش ، مهندسین سخت افزار و نرم افزار و مهندسین عمران با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در مدارس راه اندازی شده است . یکی از ویژگی های انحصاری این مجموعه حضور 30 سال کار در مدارس به عنوان مجری می باشد لذا با شناخت و آگاهی کامل از نیازها و توانایی های معلمان ، فضای فیزیکی و امکانات مدارس با اعزام کارشناسان به مدارس بهترین ، کم هزینه ترین و کاربردی ترین امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری ، خدمات آموزشی و هم چنین ارزیابی فضای فیزیکی مدرسه را به شما پیشنهاد خواهند داد .

طراحی شده توسط گروه مهندسین رایان :09369109059