درب آکاردئونی

حفاظ پنجره

حفاظ شاخ گوزنی

فروشگاه ویژه مدارس

کانال تلگرامی منتخب ویژه کلاس اول، دوم، سوم ابتدایی


- کانال تلگرام https://t.me/khanommoalem1  توسط یکی از آموزگاران نمونه مدارس طرف قرارداد ایجاد شده و مطالب مفیدی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی و اولیای آنها تامین و گردآوری نموده است.

کانال تلگرام https://t.me/khanommoalem2  توسط یکی از آموزگاران نمونه مدارس طرف قرارداد ایجاد شده و مطالب مفیدی برای دانش آموزان پایه دوم ابتدایی و اولیای آنها تامین و گردآوری نموده است.

کانال تلگرام https://t.me/khanommoalem3  توسط یکی از آموزگاران نمونه مدارس طرف قرارداد ایجاد شده و مطالب مفیدی برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی و اولیای آنها تامین و گردآوری نموده است.

کانال واتساپ  https://chat.whatsapp.com/InwhShGXYy67Ypc8EhMqAY توسط یکی از آموزگاران نمونه مدارس طرف قرارداد ایجاد شده و مطالب مفیدی برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی و اولیای آنها تامین و گردآوری نموده است.

قابل توجه آموزگاران محترم و اولیای گرامی
بزودی امکان تهیه نمونه سولات استاندارد طراحی شده توسط معلمین مجرب و باسابقه دروس ابتدایی جهت تمرین بیشتر و فراگیری بهتر دانش آموزان در این صفحه قرار خواهد گرفت.


نمونه سوالات دروس ریاضی، علوم، اجتماعی، فارسی و املاء برای مقطع ابتدایی و شامل آزمونک، ارزشیابی دوره ای فصول کتاب و ... می باشد.تاریخ ایجاد : 1396/08/30

آخرین تاریخ مشاهده صفحه : 1401/07/03

آخرین تاریخ به روز رسانی : 1398/12/15

تعداد دفعات مشاهده : 26820

اسکول مارت (SchoolMart.ir) اولین فروشگاه اینترنتی ویژه مدارس که با همکاری تعدادی از مدیران و معلمان آموزش و پرورش ، مهندسین سخت افزار و نرم افزار و مهندسین عمران با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در مدارس راه اندازی شده است . یکی از ویژگی های انحصاری این مجموعه حضور 30 سال کار در مدارس به عنوان مجری می باشد لذا با شناخت و آگاهی کامل از نیازها و توانایی های معلمان ، فضای فیزیکی و امکانات مدارس با اعزام کارشناسان به مدارس بهترین ، کم هزینه ترین و کاربردی ترین امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری ، خدمات آموزشی و هم چنین ارزیابی فضای فیزیکی مدرسه را به شما پیشنهاد خواهند داد .

طراحی شده توسط گروه مهندسین رایان :09369109059