درب آکاردئونی

حفاظ پنجره

حفاظ شاخ گوزنی

فروشگاه ویژه مدارس

برنامه هوشمند ارزشیابی 100 امتیازی کارکنان

فرم هوشمند ارزشیابی صد امتیازی کارکنان


هر ساله تنظیم کنندگان فرم های ارزشیابی معلمان هنگام تکمیل آن، از بهم خوردگی تعداد صفحات، قالب، فونت و ... شکایت داشته و پس از صرف زمان زیاد در هنگام چاپ نیز کاغذ زیادی به هدر می رود . لذا تیم تخصصی schoolmart.ir  با توجه به شناخت کافی از این مشکل و جهت سهولت تنظیم این فرم ها، اقدام به طراحی برنامه هوشمند ارزشیابی کارکنان و ارائه آن نموده است .


ویژگیهای فرم هوشمند :


1-     ثبت اطلاعات معلمان و تنظیم اتوماتیک لیست امتیازات فضلی

2-    محاسبه کلیه امتیازات و تفکیک آن

3-    هشدار خطا در زمان ثبت امتیازات

4-    عدم بهم ریختگی فونت و قالب فرم هنگام تکمیل و چاپ آن

5-    سهولت استفاده و صرفه جویی  در زمان و مواد مصرفی (کاغذ و ...)این برنامه پس از ثبت اطلاعات اولیه واحد آموزشی و نیز شماره شناسه فاکتور خرید اینترنتی، با دریافت کد فعالسازی برای سازمان شما اختصاصی می گردد.


در مرحله اول اطلاعات اداری کارکنان را به تفکیک شمول فرم های شماره 4 و 5 و 6 ثبت میکنید.


در مرحله دوم روی شماره ردیف هریک از کارکنان در لیست های سه گانه فوق کلیک کرده و فرم ارزشیابی مربوط به وی نمایش داده میشود که به تکمیل آن پرداخته و چاپ می نمایید.


درمرحله آخر با مراجعه به صفحه اطلاعات فضلی به سادگی با سه کلیک لیست امتیازات فضلی را چاپ نموده و فایل خروجی را برای واحد مافوق ذخیده می نمایید.


لطفاً جهت تهیه برنامه آن را به سبد خرید اضافه نمائید.

ضمناًجهت فعال سازی برنامه، شماره"شناسه فاکتور" خرید را یادداشت فرمائید.


تصاویر بخش هایی از برنامه

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

اسکول مارت (SchoolMart.ir) اولین فروشگاه اینترنتی ویژه مدارس که با همکاری تعدادی از مدیران و معلمان آموزش و پرورش ، مهندسین سخت افزار و نرم افزار و مهندسین عمران با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در مدارس راه اندازی شده است . یکی از ویژگی های انحصاری این مجموعه حضور 30 سال کار در مدارس به عنوان مجری می باشد لذا با شناخت و آگاهی کامل از نیازها و توانایی های معلمان ، فضای فیزیکی و امکانات مدارس با اعزام کارشناسان به مدارس بهترین ، کم هزینه ترین و کاربردی ترین امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری ، خدمات آموزشی و هم چنین ارزیابی فضای فیزیکی مدرسه را به شما پیشنهاد خواهند داد .

طراحی شده توسط گروه مهندسین رایان :09369109059